Sesja kobieca


Sesja kobieca –  sensualna, ciążowa, fotografia aktu, bodyscape


Sesja kobieca, sensualna, ciążowa, fotografia aktu lub bodyscape to świetny pomysł na zrobienie czegoś dla siebie. Godny uwagi jest również voucher na sesję fotograficzną ponieważ możesz sprawić wiele radości bliskiej Tobie osobie.

Zapraszam Cię na moją nową stronę, dedykowaną wyłącznie sesjom kobiecym:

www.kadrnakobiety.pl

 Pomyśl ile razy zachwycałaś się zdjęciami z okładek popularnych czasopism. Podczas gdy sama masz możliwość na wyciągnięcie ręki, aby mieć piękne zdjęcia, które zachwycą Ciebie i Twojego partnera. 

Chętnie wykonam dla Ciebie sensualny portret ale również pokażę Twoje ciało w niesamowitych kadrach typu bodyscape oraz klasycznego aktu

O perfekcyjny wygląd zadba polecona makijażystka a ja o idealny retusz dlatego nie będziesz mogła oderwać oczu trzymając w ręku wydrukowaną fotografię.

Zobacz również praktyczne porady  jak pozować, żeby wyglądać szczuplej na zdjęciach.

Z pewnością chcesz być doceniona, poczuć się seksownie, usłyszeć komplement, bo kto tego nie lubi :). Dlatego sesja zdjęciowa będzie doskonałym pomysłem, aby wzmocnić Twoją pewność siebie!

🙂


Nie jestem modelką

-Nie trzeba być modelką, aby mieć piękne kobiece zdjęcia 🙂

Zakres pozowania

– Zawsze ustalamy zakres pozowania przed sesją abyŚ czułA się komfortowo.

 

Jak się przygotować?

-zABIERZ ZE SOBĄ ODROBINĘ POZYTYWNEJ ENERGII A ZDJĘCIA BĘDĄ PRZEPIĘKNE 🙂

  • "Współpraca z Danielem, to czysta przyjemność. Bardzo sympatyczny, kreatywny fotograf , niesamowicie dba o modelkę ! Rewelacyjna atmosfera oraz zadowolenie z efektów pracy gwarantowane! Polecam z całego serca :)"
  Kasia
  Marketing Manager
  -
 • "Najlepszy fotograf !!! Bardzo fajne podejście i świetna atmosfera na obydwóch sesjach, wesoło oj było hehe:))) utalentowany profesjonalista, dużo pomysłów, robi genialne zdjęcia. Jak najbardziej polecam współpracę, oby było więcej takich fotografów!!!!"
  Ola
 • "Przesympatyczny Fotograf! W jego rękach powstają nie zdjęcia lecz- dzieła! Jest w stanie wydobyć z kobiety jej najskrytsze myśli, uczucia oraz uwiecznić je na fotografii. Prawdziwy czarodziej!!!" 
 • "Wspaniały fotograf! Perfekcjonista w każdym calu, spokojny opanowany, doradzi, naprowadzi a efekty pracy niesamowite :))"
  Justyna
  Developer
  -
 • "Najlepszy:)!! Zdolny, pomysłowy, z poczuciem estetyki i humoru:). Jestem pod ogromnym wrażeniem efektów sesji, dziękuję za wspaniałe zdjęcia i jak najbardziej polecam:)!"
  Renata
  CEO
  -


Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz 🙂