Sesje indywidualne


Piękny makijaż wykonany przez wizażystkę, ułożone włosy, odpowiednio dobrana stylizacja to wszystko sprawi, że poczujesz się wyjątkowo w trakcie profesjonalnej fotograficznej sesji zdjęciowej.  Precyzyjny ,subtelny retusz podkreśli Twoją urodę. Podczas sesji dbam o przyjemną atmosferę, chętnie podpowiem co dobrze wygląda na fotografii.  Najlepszy moment  na podjęcie decyzji o sesji jest właśnie tu i teraz.

Nie jestem modelką

Nie trzeba być modelką, aby mieć piękne kobiece zdjęcia. Wystarczy abyś poczuła się dobrze a efekt sesji przerośnie Twoje oczekiwania.

Zakres pozowania

Zawsze ustalamy zakres pozowania przed sesją aby obydwie strony czuły się komfortowo. Fotografuję od portretu po akt. Najczęściej wykonuje sesje sensualne.

Jak się przygotować?

Wspólnie ustalamy miejsce i czas sesji. Podpowiadam jaka stylizacja dobrze sprawdzi się w danym klimacie zdjęć a profesjonalny makijaż jest integralną częścią sesji.


 • Kasia
  "Współpraca z Danielem, to czysta przyjemność. Bardzo sympatyczny, kreatywny fotograf , niesamowicie dba o modelkę ! Rewelacyjna atmosfera oraz zadowolenie z efektów pracy gwarantowane! Polecam z całego serca :)"
 • Ola
  "Najlepszy fotograf !!! Bardzo fajne podejście i świetna atmosfera na obydwóch sesjach, wesoło oj było hehe:))) utalentowany profesjonalista, dużo pomysłów, robi genialne zdjęcia. Jak najbardziej polecam współpracę, oby było więcej takich fotografów!!!!"
 • Olena
  "Przesympatyczny Fotograf! W jego rękach powstają nie zdjęcia lecz- dzieła! Jest w stanie wydobyć z kobiety jej najskrytsze myśli, uczucia oraz uwiecznić je na fotografii. Prawdziwy czarodziej!!!"  
 • Justyna
  "Wspaniały fotograf! Perfekcjonista w każdym calu, spokojny opanowany, doradzi, naprowadzi a efekty pracy niesamowite :))"
 • Renata
  "Najlepszy:)!! Zdolny, pomysłowy, z poczuciem estetyki i humoru:). Jestem pod ogromnym wrażeniem efektów sesji, dziękuję za wspaniałe zdjęcia i jak najbardziej polecam:)!"